Kuchnia ze smakiem

Gotujemy z pasją

W naszym menu znajdziecie Państwo wiele wspaniałych propozycji kuchni polskiej i europejskiej. Serwowane przez nas dania zadziwią niepowtarzalnym smakiem. Doświadczenie szefów kuchni pozwala na harmonijny dobór przypraw, co wpływa na wyjątkowy smak potraw. Elegancki i gustowny wystrój restauracji stanowi znakomitą oprawę dla serwowanych dań. Wykwalifikowana obsługa zadba o miłą atmosferę.

2 sale restauracyjne
Pub i Drink-Bar
Taras widokowy
Grillowanie i biesiady

2 sale restauracyjne

Do dyspozycji oddajemy dwie sale restauracyjne na 250 i 150 osób w pełni klimatyzowane z wyjściem na taras z którego rozpościera się urokliwy widok na las.
Jest to znakomite miejsce na organizację wesel, spotkań firmowych i przyjęć okolicznościowych.
Nasze sale restauracyjne mają wiele możliwości aranżacji przestrzeni jak i przedzielenia i stworzenia mniejszych kameralnych sal.

150 i 250 osób

Duża chata grillowa

Chata grillowa jest utrzymana w klimacie góralskiej chaty, drewno i kamienie nadają wyjątkowy klimat. Chata jest w pełni zadaszona z drewanianymi okiennicami dzięki czemu nawet zła pogoda nie popsuje humoru biesiadnikom. Dostojne kasztanowce okalające chatę dają przyjemny cień w upalne dni. Dodatkowym atutem jest
nastrojowo oświetlony teren przed wejściem do chaty, który świetnie sprawdza się jako miejsce do tańczenia. W chacie grillowej można zorganizować biesiady do 200 osób.

200 osób

Pub Jurajski

Pub jest znakomitym miejscem do spotkań w kameralnym gronie oraz do relaksu po ciężkim dniu lub konferencji. Aranżowany na styl piwniczki zamkowej zapewnia miły nastrój i przybliża atmosferę średniowiecznego zamku jakich w okolicy było wiele.

30 osób


średniowiecznego zamku jakich w okolicy było wiele.

Małe chaty grillowe

Małe chaty grillowe świetnie sprawdzą się na spotkania w mniejszym gronie.
Centralnym punkem domku jest palenisko wokół którego można prowadzić długie rozmowy w gronie przyjaciół.

2 x 20 osób

Organizujemy imprezy i uroczystości

Spotkania rodzinne i firmowe

Imprezy integracyjne

Biesiady i grille

Wigilie

Wesela

Studniówki

Pikniki i eventy

Konferencje

Chcesz zorganizować imprezę lub przyjęcie?

Serdecznie zapraszamy

To jedyne miejsce na Jurze,
które zapewnia takie widoki
bez wychodzenia z pokoju